Jah Sun & House of Riddim na Regałowisku w Bielawie

Zaczynał jak większość jego rówieśników z Kalifornii, od zabawy z hip-hopem, który prezentował w lokalnej audycji radiowej. Eksperymentując z różnymi stylami, w wieku 20 lat natrafił na twórczość Boba Marley’a, która przedefiniowała jego dotychczasowe podejście do muzyki. Zgłębiając filozofię Rastafari oraz pracując nad własnym brzmieniem opartym na fuzji hip-hopu i reggae, stworzył niepowtarzalny styl, który przyniósł mu popularność na całym świecie.

Jah Sun, już pierwszym albumem ujawnił spore ambicje, zapraszając do współpracy takich wokalistów jak Luciano, Junior Reid, Lutan Fyah czy zdobywcę nagrody Grammy Yami Bolo. Płyta ,,Height of Light” utrzymana w stylistyce crosover, zdobyła uznanie, zaś Jah Sun otrzymał wiele nagród i wyróżnień.

Na początku roku Jah Sun powraca z nowym albumem ,,New Paradigm” nagranym wspólnie z House Of Riddim. Płyta epatująca dojrzałością jest jednocześnie przebojowa. Perfekcyjna sekcja europejskiego riddim bandu doskonale koresponduje z amerykańskim stylem melorecytacji, który cechuje Jah  Sun’a. Artysta i tym razem sięgnął po znanych wokalistów jak Million Stylez, Randy Valentine czy I Octane , z którymi na równi i bez kompleksów organizują słuchaczom prawdziwą muzyczną ucztę.

Jah Sun przyjedzie do Polski wraz z zespołem House Of  Riddim, będą promować ich najnowsze dzieło ,,New Paradigm” // Jah Sun & House Of Riddim / Regałowisko / Bielawa 22.08.2015

Regałowisko

Jahsunmusic.com

Materiały Prasowe

Booking : roots music promotion