Mellow Mood dociążył line-up Reggaelandu

Już za półtora miesiąca zabrzmi festiwal Reggaeland, a tym czasem organizatorzy imprezy ogłosili kolejnego gościa , zespół Mellow Mood, który wystąpi 13 lipca na płockiej plaży.

 

Mellow Mood to wschodząca gwiazda europejskiej sceny reggae, ich zeszłoroczny występ na wrocławskim One Love, został okrzyknięty najlepszym koncertem festiwalu. Przed nami druga wizyta zespołu, którego popularność w Polsce systematycznie wzrasta.

 

Ponadto swój udział w imprezie potwierdził Rayvon, który wystąpi u boku Shaggy’ego a także Kingstone Sound i Karamelo Santo.

 

Płocki Reggaeland po udanej zeszłorocznej edycji ma szansę powtórzyć sukces i utrzymać pozycję lidera w kategorii najbardziej frekwencyjny festiwal reggae w Polsce. Na uwagę zasługuje różnorodny program imprezy, którego autorem jest dyrektor artystyczny festiwalu Grzesiek ,,Żagiel” Żaglewski. Szeroki wachlarz muzyki korzeni od ska, rocksteady poprzez klasyczne reggae, dancehall po rytmy latynoamerykańskie to od samego początku charakterystyczna cecha tej imprezy.

 

Więcej informacji: http://www.reggaeland.eu/

Rezerwacja koncertów Mellow Mood w Polsce: http://www.rootzmusic.pl/booking/?pl