Nadchodzi Mellow Mood!

Już w najbliższy piątek rusza długo oczekiwana klubowa trasa włoskiego zespołu Mellow Mood, który spędzi w Polsce kilka dni, prezentując na koncertach swoje największe przeboje oraz materiał z nadchodzącego albumu. Mellow Mood, w ciągu kilku lat wzbili się na szczyty europejskiej sceny reggae, fenomen grupy polega na swobodnym łączeniu muzyki jamajskiej z włoską energią. Ulubieńcy polskiej publiczności, która oblegała ich dotychczasowe występy na wrocławskim One Love Sound Fest oraz Reggaeland w Płocku, przyjadą do nas po raz trzeci.

W piątek 11 kwietnia zespół spotka się w Krakowie z fanami, by następnie wziąć udział w kolejnej edycji Cracow Reggae Festival. Dzień później pojawi się na deskach wrocławskiego Alibi a w niedzielę odwiedzi warszawską Proximę. Jako suport we Wrocławiu oraz Warszawie zagra Damian SyjonFam oraz ekipa Steppa Warriors z Wrocławia.

 

W czasie koncertów będzie możliwość zakupu koszulek, gadżetów z wizerunkiem zespołu, zdobycia plakatu oraz szansa uścisnąć dłonie sympatycznych braci Garzia.

 

Bilety na koncert w Warszawie już tylko w cenie 45 PLN w przedsprzedaży oraz 50 PLN w dniu imprezy / do nabycia w eBilet oraz sieci salonów empik.

Informacje: http://rootzmusic.pl/mellow-mood-w-polsce-na-trasie-klubowej/?pl

 

Zapraszamy!