O NAS

Roots Music Promotion

 

Historia naszej agencji sięga połowy lat 90tych ubiegłego wieku. Działając jako ruch artystyczny, promowaliśmy kulturę sound systemów, która wpłynęła na rozwój sceny klubowej w Polsce. W latach 2000 zdobyliśmy markę jako wieloletni organizatorzy pojedynków polskich sound systemów / Sound Clash oraz realizatorzy pionierskich występów artystów z Jamajki. Stworzyliśmy SYMPHONICAL, międzynarodowy projekt z udziałem gwiazdy muzyki reggae Gentlemana oraz polskiej orkiestry kameralnej i chóru.

 

Obecnie jesteśmy jedną z wiodących agencji bookingowych, która sprowadza do Polski czołówkę artystów z obszaru reggae i okolic. Na stałe współpracujemy z Gentlemanem.

 

Znając doskonale potrzeby rynku oraz oczekiwania artystów, staramy się w umiejętny sposób łączyć biznes ze sztuką. Z naszych usług korzystają regularnie organizatorzy największych imprez w Polsce. Współpracujemy na tym polu ze sprawdzonymi artystami oraz agencjami impresaryjnymi. Naszymi partnerami są również media, firmy fonograficzne, instytucje kultury oraz organizacje pozarządowe.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie rezerwacji międzynarodowych wykonawców, w tym koordynację Riderów oraz dodatkową promocję.

 

Zapraszamy do współpracy